Java Developer
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ASISTWORK Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java 17
  • Hibernate
  • Jira
  • Spock (Groovy)
  • Git
  • Spring
  • Maven

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i wdrażanie oprogramowania.
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu zgodnego z obowiązującymi standardami.
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej.
  • Uczestniczenie w ocenie architektury i propozycjach zmian w istniejącym oprogramowaniu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lat doświadczenia jako Java Developer.
  • Znajomość technologii takich jak Java 17, Maven, Spring 3.0.5, Hibernate, Git, Spock (Groovy).
  • Znajomość narzędzi takich jak Jira, Confluence, Git, GitLab.
  • Praktyka w CI, testach, refaktoryzacji oraz tworzeniu czytelnego kodu.
  • Umiejętność pracy w metodologiach Scrum/Agile/SAFe.
  • Bardzo dobra komunikacja w języku polskim

To oferujemy

  • Możliwość pracy hybrydowej (3 dni z biura) po etapie wdrożenia.
  • Udział w projektach informatycznych o ogólnopolskiej skali.
  • Strefę relaksu z piłkarzykami.

Etapy rekrutacji

1. Rekruter Asistwork dokona wstępnej oceny i selekcji CV.

2. Rekruter Asistwork skontaktuje się mailowo i zapyta o zgodę na przekazanie CV do wskazanego pracodawcy.

3. Po wyrażeniu przez Ciebie zgody CV zostanie przekazane do pracodawcy.

4. Po akceptacji CV przez pracodawcę zostanie umówione spotkanie z rekruterem pracodawcy.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080