Java Developer
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
SB SOFTWARE sp. z o.o.
7. 6. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Java
  • Hibernate
  • Maven
  • Spring Boot
  • Git
  • PostgreSQL

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

O projekcie

Dołącz do nas!

Jeśli jesteś otwarty na rozwój zawodowy, chcesz być częścią ciekawego projektu oraz szukasz przyjaznej atmosfery, to czekamy na Ciebie! :)

Twój zakres obowiązków

Do najważniejszych zadań będzie należało tworzenie oprogramowania w języku JAVA.

Opracowywane oprogramowania obejmuje:

-systemy do przyjmowania i rozliczania zakładów

-integrację produktów innych producentów (kasyna, poker roomy, sporty wirtualne itp.)

-integrację metod płatności

-rozwój naszej platformy do zarządzania graczami, ryzykiem, itp.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość Java, JEE, Hibernate, Maven, Spring Boot, WildFly
  • dobra znajomość systemów wersjonowania np. GIT
  • znajomość podstawowych technologii WEB, np. HTTP, REST
  • znajomość relacyjnych baz danych np. PostgreSQL
  • umiejętność korzystania z Jenkinsa lub innych narzędzi CI/CD
  • umiejętność pracy z systemami zarządzania projektami
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • utrzymywanie porządku w kodzie
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego, znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • solidność, zaangażowanie, komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność - wykonywanie zadań w siedzibie firmy (Szczecin) minimum przez pierwsze 6 miesięcy współpracy (w przyszłości możliwy system hybrydowy 3/2)

Mile widziane

  • minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • doświadczenie w integrowaniu usług zewnętrznych
  • algorytmiczne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętność testowania oraz dokumentowania tworzonego kodu
  • umiejętność projektowania

To oferujemy

  • współpracę w modelu B2B ze zgranym i ambitnym zespołem (łacznie ponad 70 osób), w rozwijającej się branży w międzynarodowym środowisku
  • realizację ciekawych zadań i ciągłość projektów
  • możliwość wykorzystania i rozwijania swojego potencjału
  • partnerskie podejście do współpracy
  • mentoring na etapie wdrożenia
  • nowoczesne biuro w centrum Szczecina
  • swobodną atmosferę bez korporacyjnych standardów
  • program rekomendacji pracowników
  • work-life balance
  • brak dress codeu
  • spotkania integracyjne
  • prywatną opiekę medyczną (również stomatologiczną)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu

SB Software zajmuje się tworzeniem oprogramowania.

Zakres usług obejmuje prace frontendowe i backendowe (w tym tak zwany betting) i dotyczy platform i aplikacji mobilnych oraz desktopowych. Poza platformami online zajmujemy się tworzeniem i obsługą aplikacji typu retail, które dotyczą sprzedaży w punktach naziemnych.

Nasza siedziba znajduje się w centrum Szczecina w budynku Black Pearl.

Aktualnie sukces firmy współtworzy ponad 70 specjalistów z różnych obszarów, a nasze rozwiązania wykorzystywane są przez topowe firmy z Polski, Europy, Azji oraz Afryki.

Informujemy, że administratorem danych jest SB Software Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, Al. Niepodległości 26/U1 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Just Join IT oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją.

  • Praca Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678