IT Service Desk Specialist/ Specjalista ds. wsparcia IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
45Avenue
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

-       Zapewnienie wsparcia technicznego pracownikom na miejscu i zdalnie (100+ stanowisk)

-       Przygotowanie, instalacja i konfiguracja sprzętu (OS Windows 10/11, MacOS/iOS i Android) oraz oprogramowania

-       Obsługa zgłoszeń związanych z nadawaniem uprawnień dla użytkowników systemów wewnętrznych

-       Zamawianie sprzętu IT niezbędnego do pracy użytkowników

-       Prowadzenie ewidencji zasobów IT

Nasze oczekiwania:

-       Minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku

-       Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows i MacOS

-       Umiejętność diagnozowania i naprawy problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem

-       Znajomość oprogramowania biurowego w stopniu pozwalającym na rozwiązywanie problemów użytkowników

-       Znajomość środowiska Azure Active Directory

-       Mile widziane doświadczenie związane z usługami Google Workspace, Microsoft 365

-       Zapał do samodzielnego zdobywania wiedzy i poszukiwania rozwiązań

-       Umiejętność ustalania priorytetów, zarządzania czasem pracy

-       Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i skuteczna komunikacja

-       Skrupulatność, terminowość i sumienność

-       Umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

-       Samodzielne stanowisko, realny wpływ na prowadzone projekty

-       Pracę głównie stacjonarną (biuro przy ul. Cybernetyki)

-       Pakiet benefitów – Enel-Med, Multisport, lekcje języka angielskiego

-       Swobodną i przyjazną atmosferę w zespole

-       Możliwość przychodzenia do biura z psem

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567