IT Project Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
SOFTWARELY SP. Z O.O.
2. 5. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-optional :

  • Jira
  • PRINCE2
  • Git
  • UML

about-project :

  • Szukamy osoby na stanowisko IT Project Managera, która będzie odpowiedzialna za planowanie i zarządzanie projektami.
  • Start: ASAP
  • Branża: finansowa
  • Lokalizacja: Warszawa, zdalnie
  • Projekt związany z produktami SEPA Classic/SEPA Instant, które odpowiadają za przetwarzanie płatności w ramach schematu SEPA.
  • Główne zadania obejmują:
  • Opracowywanie nowych funkcji (projektowanie/wdrażanie/testowanie).
  • Wykonywanie zadań konserwacyjnych (współpraca z różnymi projektami).
  • Udzielanie wsparcia innym członkom zespołu.

responsibilities :

  • Identyfikacja i implementacja rozwiązań poprawiających procesy zarządzania projektem.
  • Zarządzanie inicjacyjnymi etapami projektu, włączając identyfikację zobowiązań umownych oraz potrzeb klienta.
  • Analiza planów w celu określenia kosztów, harmonogramów i celów projektu.
  • Opracowywanie planów projektów, w tym definiowanie zakresu, harmonogramów i szacunków kosztów.
  • Dostarczanie prezentacji dla grup technicznych i biznesowych.
  • Przydzielanie zadań członkom zespołu projektowego.
  • Zarządzanie ryzykiem projektu i problemami, zapewniając osiągnięcie celów.
  • Koordynacja działań między zespołem projektowym, innymi działami i klientami.
  • Poszukiwanie bardziej efektywnych sposobów realizacji zadań.
  • Przeprowadzanie działań zamykających projekt i analiza po wdrożeniu.
  • Dążenie do uzyskania certyfikatu zarządzania projektami lub równoważnego doświadczenia.
  • Wykonywanie innych przypisanych zadań.

requirements-expected :

  • Doświadczenie minimum 1 rok jako Project Manager w branży IT (praca z developerami).
  • Osoba na tym stanowisku powinna wykazywać się doskonałymi umiejętnościami organizacyjnymi, komunikacyjnymi oraz zdolnością do zarządzania zespołem.
  • Wymagane jest także biegłe posługiwanie się językiem angielskim (rekrutacja w języku angielskim).

offered :

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Lekcje języka angielskiego z Native Speakerem.
  • Budżet integracyjny (ciekawe, kreatywne wydarzenia np. warsztaty whisky, warsztaty kulinarne).
  • Możliwość korzystania z biura w Warszawie.

benefits :

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

  • Praca Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692