INŻYNIER UTRZYMANIA RUCHU (K/M)
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Obowiązki

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń w zakładzie poprzez nadzór nad ich sprawnym funkcjonowaniem
  • Diagnozowanie usterek oraz skuteczne reagowanie na awarie, przestoje maszyn, urządzeń i instalacji
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji oraz remontów maszyn
  • Prace naprawcze i optymalizacyjne przy maszynach produkcyjnych
  • Działania prewencyjne i korygujące
  • Umiejętność projektowania oraz modyfikacji elementów maszyn
  • Zarządzanie gospodarką smarno-olejową w maszynach CNC
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia ciągłości produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinie mechaniki bądź mechatroniki lub pokrewne
  • Umiejętności czytania rysunków technicznych i schematów
  • Wiedza techniczna w zakresie mechaniki, hydrauliki, pneumatyki, elektryki
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach oraz zdobywanie doświadczenia
  • Dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego oraz prywatną opiekę medyczną
  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik utrzymania ruchu Gorzów Wielkopolski
  • Inżynier Gorzów Wielkopolski
  • Inżynier oprogramowania Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851