Inżynier Utrzymania Ruchu
  • Jaszkowa Dolna
dolnośląskie, Jaszkowa Dolna, dolnośląskie, Polska
Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.
20. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Działami Produkcji i Technologii w zakresie napraw i inicjowania nowych rozwiązań
  • Prowadzenie zapisów interwencji na maszynach oraz aktualizacja DTR w razie potrzeb
  • Nadzorowanie i uzupełnianie stanów magazynowych części zamiennych
  • Tworzenie i aktualizacja harmonogramów oraz zakresów czynności konserwacyjno-naprawczych (przeglądy, remonty, TPM) dla poszczególnych maszyn
  • Bieżące wyliczanie i aktualizacja wskaźników Działu UR
  • Tworzenie i utrzymywanie archiwum dokumentacji dla maszyn w wersji rysunkowej i elektronicznej
  • Znajomość instrukcji BHP, stosowania przyrządów pomiarowych i obsługi maszyn

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość schematów elektrycznych, układów pneumatycznych
  • Znajomość automatyki i układów sterowania maszyn
  • Znajomość podstaw programowania PLC
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu
  • Znajomość zagadnień TPM
  • Znajomość rysunku technicznego oraz budowy maszyn przemysłowych
  • Uprawnienia kwalifikacyjne Gr. 1

To oferujemy

•Rozwój zawodowy - to się dzieje :)

Dajemy możliwość wejścia na rynek pracy osobom bez doświadczenia - uczymy, szkolimy, wspieramy merytorycznie i praktycznie

•Międzynarodowe standardy

Jesteśmy firmą Niemiecką i trzymamy poziom :)

•Dofinansowanie do posiłków

Przy współpracy ze Smartlunch 6 razy dziennie dostarczamy pracownikom posiłki od kilku lokalnych restauratorów.

•W zdrowym ciele zdrowy duch

Dodatkowa aktywność? Jesteśmy za :)

Działa u nas Multisport i Medicover a o zdrowie dbamy z Luxmed. O nasze zdrowie psychiczne dbamy z Uniqa i PPE :)

  • Praca dolnośląskie
  • Inżynier dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523