Automatyk Utrzymania Ruchu
  • Biskupice Podgórne
, Biskupice Podgórne, dolnośląskie, Polska
Starion Poland Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • utrzymanie w pełnej sprawności maszyn produkcyjnych oraz urządzeń w zakładzie
  • diagnozowanie usterek i usuwanie bieżących awarii, analizowanie przyczyn ich występowania
  • usprawnienia i optymalizacje systemów automatyki
  • realizacja planów przeglądów prewencyjnych oraz okresowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • opracowywanie instrukcji oraz procedur
  • udział w pracach związanych z uruchomieniem nowych maszyn i urządzeń

Nasze wymagania

  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC
  • wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym
  • uprawnienia SEP E1 w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych
  • dyspozycyjność – gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • chęć dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • uprawnienia SEP E2 oraz E3
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Office

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu
  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,
  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę multisport, świadczenia z ZFŚS
  • owocowe środy, karty urodzinowe

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 408
18 570