Inżynier sterowania
  • Oława
Oława, Oława, Dolnośląskie, Polska
InterKadra Sp. z o.o.
5. 10. 2024

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania

  • Przygotowanie oferty cenowej.
  • Przygotowanie projektu połączeń (AUTOCAD).
  • Uruchomienie systemu sterowania (zdalnie lub na miejscu).
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej.
  • Prace serwisowe.
  • Przygotowanie kart katalogowych.
  • Przygotowanie prezentacji szkoleniowych.
  • Szkolenia handlowców.
  • Konsultowanie klientów.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne w kierunku: automatyka,elektrotechnika, inżynieria elektryczna lub pokrewne.
  • Doświadczenie w uruchamianiu chociażby systemów ogrzewania, klimatyzacji czy sterowników przemysłowych
  • Praktyczna znajomość sterowników PLC oraz systemów zarządzania oświetleniem.
  • Umiejętność czytania i tworzenia schematów elektrycznych.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych. oraz pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobra znajomość komputera.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do pracy w zespole.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych w celu nadzoru nad instalacjami w różnych zakładach przemysłowych.
  • Gotowość do nadgodzin w przypadku konieczności uruchomienia instalacji.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach z zakresu nowoczesnych technologii automatyki oraz zarządzania energią.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, która kładzie duży nacisk na innowacje i zrównoważony rozwój.
  • Możliwość współpracy przy nowoczesnych projektach mających na celu wdrożenie inteligentnych systemów automatyzacji w zakładach przemysłowych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.

  • Praca Oława
  • Inżynier Oława
  • Oława - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648