Inżynier sprzedaży
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
ManpowerGroup
7. 5. 2024

Jesteśmy renomowaną firmą rekrutacyjną, która współpracuje z wiodącymi przedsiębiorstwami na rynku. Obecnie naszym klientem jest firma z ponad 130-letnim doświadczeniem w branży technik bezpieczeństwa. Poszukujemy Inżyniera sprzedaży na województwa: lubelskie, podlaskie i podkarpackie.

Wymagania:

  • Powołanie do zapewniania bezpieczeństwa: Szukamy osób, których pasją jest dbanie o bezpieczeństwo innych. Jeśli masz w sobie tę silną motywację, to jesteśmy zainteresowani współpracą.
  • Doświadczenie w branży: Poszukujemy kandydatów z minimum 3-letnim doświadczeniem w sprzedaży, którzy posiadają solidne zaplecze lub wykształcenie w dziedzinach technicznych.
  • Umiejętność komunikacji: Kluczowa jest umiejętność nawiązywania zaufanych relacji z klientami oraz przekazywania im kompleksowych informacji o produktach i rozwiązaniach bezpieczeństwa.
  • Język angielski: Komunikatywna znajomość języka angielskiego jest niezbędna ze względu na międzynarodowy charakter naszych szkoleń produktowych.
  • Samodzielność i inicjatywa: Szukamy osób, które potrafią działać samodzielnie, podejmować decyzje oraz inicjować działania w poszukiwaniu nowych możliwości biznesowych.
  • Prawo jazdy: Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B jest wymagane ze względu na wizyty u klientów.

Obowiązki:

  • Powołanie do ochrony: Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialny za promowanie i sprzedaż naszych innowacyjnych rozwiązań technicznych w dziedzinie ochrony osobistej oraz technik bezpieczeństwa.
  • Konsultacyjna sprzedaż: Osoba na tym stanowisku będzie głównym doradcą klientów, oferując im kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich indywidualnych potrzeb.
  • Budowanie zaufania: Inżynier Sprzedaży będzie budować zaufanie klientów poprzez profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne na każdym etapie współpracy.
  • Monitorowanie rynku: Osoba na tym stanowisku będzie śledzić najnowsze trendy i rozwiązania w branży bezpieczeństwa, aby zapewnić naszym klientom dostęp do najbardziej innowacyjnych produktów.

Co oferujemy:

  • Możliwość pracy dla dobra innych: Oferujemy szansę pracy dla osób, którym zależy na bezpieczeństwie innych i chcą w ten sposób przyczyniać się do poprawy warunków pracy i życia.
  • Stabilne zatrudnienie: Nasz klient oferuje umowę o pracę na pełen etat, co zapewnia stabilność zawodową i finansową.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Oferujemy wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy, motywujący do osiągania wyższych wyników.
  • Wsparcie w rozwoju: Inżynier Sprzedaży będzie miał możliwość ciągłego rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Profesjonalne narzędzia pracy: Zapewniamy profesjonalne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer oraz telefon, umożliwiające skuteczną pracę na terenie przypisanego regionu.
  • Dodatek motywacyjny: Nasz klient oferuje dodatkowe benefity, takie jak wyjazdy integracyjne, spotkania branżowe oraz pakiet ubezpieczeń.

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Inżynier Rzeszów
  • Inżynier oprogramowania Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293