Inżynier Serwisu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HSS Work Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

Jako Inżynier Serwisu, każdy dzień będzie inny. Twoje tygodnie rozpoczną się od spotkań na o 8:30 w poniedziałki, podczas których razem z zespołem ustalisz priorytety i podzielisz się zadaniami. Będziesz odpowiedzialny za instalacje, naprawy i przeglądy sprzętu laboratoryjnego, a także za serwis - zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny. Ale to nie wszystko. Będziesz także prowadzić szkolenia dla klientów, ucząc ich, jak korzystać z urządzeń. Twoja praca będzie się odbywać głównie w terenie (Polska oraz zagranica – Czechy, Węgry, Chorwacja), zwłaszcza od wtorku do czwartku. W piątki możesz spędzić czas na zadaniach administracyjnych, takich jak raportowanie, ale również na działaniach w terenie. Zespół składa się z 3 serwisantów i kierownika.

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy jako Inżynier/Technik Serwisu maszyn i urządzeń - nie musisz mieć koniecznie doświadczenia z branży life science,
  • Komunikatywna znajomość angielskiego - połowa zespołu jest spoza Polski, klienci, do których będziesz jeździł będą komunikowali się z Tobą po angielsku,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV eksploatacyjne.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie na podstawie umowę o pracę lub umowę B2B - Twój wybór,
  • Wynagrodzenie miesięczne oraz dodatek serwisowy
  • Udział w interesujących projektach na terenie Polski i za granicą,

  • Praca Poznań
  • Inżynier Poznań
  • Inżynier oprogramowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 647
    18 732