Inżynier R&D Mechanik
  • Zielona Gora
Zielona Góra, Zielona Gora, Lubusz Voivodeship, Polska
WHATJOBS
16. 3. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Nasz klient to potentat technologii indukcyjnych, który obejmuje pod sobą na całym globie 18 firm zależnych zajmujących się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem urządzeń i systemów przemysłowego nagrzewania indukcyjnego, bezstykowego zasilania indukcyjnego oraz bezprzewodowego indukcyjnego ładowania akumulatorów. Najnowszą gałęzią działalności firmy jest sektor Mobility – dynamiczne bezprzewodowe indukcyjne zasilanie i ładowanie pojazdów drogowych (Dynamic Wireless Charging), którego centrum R&D powstaje w Zielonej Górze

Oferujemy:

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych i ciągły rozwój (uprawnienia)
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Parking dla pracowników

Obowiązki:

  • Jako Inżynier Mechanik jesteś częścią zespołu Inżynierii Mechanicznej i Industrializacji, który odpowiada za badania, projektowanie, rozwój i industrializację obudów, systemów chłodzenia oraz systemów uzwojeniowych naszego portfolio transferu energii bezprzewodowej. Ważnym elementem Twojej pracy będzie praca z narzędziem PTC Creo nad modelami 3D części i produktów, co obejmuje tworzenie rysunków, dokumentów wspierających oraz listy materiałów.
  • Aktywna współpraca z dostawcami w zakresie projektowania i produkcji części i komponentów.

Wymagania:

  • Solidna wiedza z zakresu inżynierii mechanicznej i projektowania 3D w PTC Creo (>3 lata)
  • Ukończone studia techniczne jako technik mechanik lub inżynieria mechaniczna
  • Znajomość różnych materiałów, takich jak aluminium, tworzywa sztuczne i związki uszczelniające
  • Doświadczenie w projektowaniu produkcji części mechanicznych
  • Podstawowa wiedza z zakresu systemów elektrycznych i magnetycznych
  • Znajomość dokumentacji testowej
  • Przede wszystkim szukamy osoby pełnej energii! Jesteś gotów rozwijać systemy, które można z sukcesem sprzedawać klientom. Dzielisz się entuzjazmem, wiedzą i doświadczeniem z innymi, ale również jesteś otwarty na naukę i własny rozwój.
  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego to dodatkowy atut

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Zielona Góra
  • Inżynier Zielona Góra
  • Mechanik Zielona Góra
  • Inżynier oprogramowania Zielona Góra
  • Technik mechanik Zielona Góra
  • Technik mechanik okrętowy Zielona Góra
  • Technik mechanik lotniczy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293