Inżynier R&D Energoelektronik
  • Zielona Gora
Zielona Góra, Zielona Gora, Lubusz Voivodeship, Polska
WHATJOBS
16. 3. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

Nasz klient to potentat technologii indukcyjnych, który obejmuje pod sobą na całym globie 18 firm zależnych zajmujących się projektowaniem, produkcją i wdrażaniem urządzeń i systemów przemysłowego nagrzewania indukcyjnego, bezstykowego zasilania indukcyjnego oraz bezprzewodowego indukcyjnego ładowania akumulatorów. Najnowszą gałęzią działalności firmy jest sektor Mobility – dynamiczne bezprzewodowe indukcyjne zasilanie i ładowanie pojazdów drogowych (Dynamic Wireless Charging), którego centrum R&D powstaje w Zielonej Górze.

Oferujemy:

  • Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
  • Wspierający międzynarodowy zespół R&D
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracę w małym kilkuosobowym samodzielnym oddziale na terenie Zielonej Góry
  • Spektakularne projekty na całym globie w dziedzinie eMobility/Electric Road
  • Uczestnictwo w szkoleniach merytorycznych i ciągły rozwój (uprawnienia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Parking dla pracowników

Obowiązki:

  • Projektowanie i budowa przekształtników energoelektronicznych - falowników rezonansowych i zasilaczy oraz pasywnych podzespołów energoelektronicznych wraz z układami chłodzenia wodnego i powietrznego
  • Projektowanie i budowa przekształtnikowych obwodów zasilania sieciowego - filtracja, zabezpieczenia oraz pomiary
  • Projektowanie i pomiary EMC
  • Projektowanie i realizacja układów testowo-pomiarowych dla projektowanych urządzeń i podzespołów
  • Podstawowe programowanie mikrokontrolerów i układów logicznych
  • Współpraca w realizacji prac pomiarowo-badawczych budowanych urządzeń i podzespołów
  • Osobiste przeprowadzanie testów projektowanych urządzeń i podzespołów
  • Przygotowywanie raportów technicznych i opisów konstrukcyjnych
  • Udział w tworzeniu patentów i wniosków racjonalizatorskich
  • Udział w spotkaniach koncepcyjnych projektów
  • Współpraca z wewnętrznym i zewnętrznym zespołem R&D, kierownikiem projektu i podwykonawcami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, mile widziany wyższy stopień naukowy
  • Praktyczna oraz teoretyczna znajomość budowy przekształtników energoelektronicznych
  • Doświadczenie w konstruowaniu i testowaniu urządzeń energoelektronicznych
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami symulacyjnymi MATLAB, PLEX, SPICE, itp. oraz narzędzi wspomagania projektowania Altium Designer
  • Obsługa zaawansowanego sprzętu pomiarowego i testowego
  • Chęć zdobywania nowej wiedzy i doświadczenia
  • Umiejętność pracy w zespole, ale również samodzielność
  • Znajomość języka angielskiego technicznego w stopniu komunikatywnym

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Zielona Góra
  • Inżynier Zielona Góra
  • Inżynier oprogramowania Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293