Inżynier Projektu
  • Będzin
Będzin, Będzin, śląskie, Polska
WKS DUNA POLSKA Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Duna Polska Sp. z o.o. jest częścią węgierskiej grupy kapitałowej DUNA ASZFALT Zrt., będącej największym liderem budownictwa inżynieryjno-drogowego na Węgrzech.

Jako wytwórnia konstrukcji stalowych z jeszcze większym profesjonalizmem kontynuujemy i rozwijamy dorobek poprzednich właścicieli tj. firmy PW Banimex Sp z o.o. oraz Energomontaż Południe.

WKS Duna Polska posiada Wytwórnię  Konstrukcji Stalowych w Będzinie o łącznej powierzchni powyżej 17 000 m2 i możliwości wytwarzania ok. 700 ton konstrukcji miesięcznie. Podstawowym zakresem naszej działalności są konstrukcje stalowe na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego i drogowego, w szczególności mosty, wiadukty, estakady, kładki pieszo- rowerowe, przejścia dla zwierząt.

Obecnie, dla naszej realizacji w Lublińcu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Będzin - Łagisza

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie dokumentacji projektowej
  • Nadzór nad przydzielonymi projektami
  • Opracowywanie oraz uzgodnienie harmonogramu prac realizowanych projektów
  • Organizowanie spotkań projektowych
  • Udział we wszystkich stadiach projektu
  • Planowanie, przygotowanie i realizacja prac zgodnie z warunkami technicznymi i harmonogramem pracy
  • Współpraca z klientami i podwykonawcami w zakresie realizacji projektów
  • Bieżący monitoring jakości i zakresu wykonanych prac, kontrola postępu prac podwykonawców, zgodność z harmonogramem
  • Nadzór na wykonywanymi pracami podwykonawców
  • Stosowanie się do ustaleń dokumentacji Systemu Zarządzania Jakością i BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Doświadczenie w dziale projektów
  • Język węgierski w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Prywatna opieka medyczna, karta multisport
  • Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego

  • Praca Będzin
  • Inżynier Będzin
  • Inżynier Będzino
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246