Asystent projektu
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
CP Consulting Engineering Services
24. 4. 2024

CP Consulting to historia firmy, która dzięki pasji, wizji i konsekwencji stała się jednym z liderów w swojej branży. Z naszych usług korzystają flagowi kontrahenci z całego świata. Doświadczenie na rynku pozwala kreować nam standardy i jednocześnie wyprzedzać oczekiwania przyszłych klientów.

4BHP/2024

Obowiązki

  • Szeroko pojęta obsługa projektów inżynieryjnych, BHP,
  • Obsługa zamówień,
  • Tłumaczenie dokumentacji na język angielski.

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. C1, znajomość języka włoskiego miele widziana,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjność, praca również w soboty,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Obsługa pakietu Office,
  • Nastawienie na cel

Oferujemy

  • Umowę o pracę/umowę zlecenie,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość długofalowej współpracy i rozwoju.

  • START PRACY: 05.2024r.

  • Praca Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659