Inżynier Mechanik
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ISS Facility Services Sp. z o.o.
16. 4. 2024

ISS Facility Services Polska wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services. W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Twój zakres obowiązków:

  • Nadzór nad instalacjami sprężonego powietrza, próżni, wody technologicznej, urządzeń do bliskiego transportu materiałów (dźwigi, windy, platformy).
  • Regularne przeglądy, analiza wskaźników i raportowanie.
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i praca na harmonogramach.
  • Monitoring mediów i analiza poziomów ich zużycia (energia, woda)
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami pod kątem inwestycji.
  • Współpraca z UDT oraz innymi organami.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku Inżyniera Mechanika w zakładzie produkcyjnym.
  • Doświadczenie w konserwacji sprężonego powietrza oraz próżni.
  • Aktywny udział w realizacji projektów zwiększających efektywność energetyczną.
  • Umiejętności w zakresie AUTOCAD oraz MS Office.
  • Świadomość biznesowa: umiejętność analizy kluczowych zmiennych finansowych, pracowniczych i materialnych.
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów w oparciu o wiedzę i kompetencje.
  • Umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość korzystania z opieki medycznej oraz karty multi-sport po okresie próbnym
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej korporacji o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Mechanik Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Technik mechanik Kraków
  • Technik mechanik okrętowy Kraków
  • Technik mechanik lotniczy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190