Inżynier Budowy
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
NOWBUD
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie kierownika budowy w koordynowaniu i nadzorze nad robotami budowlanymi,
  • Koordynacja działań zespołu robotników i podwykonawców
  • Monitorowanie postępu prac
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na placu budowy
  • Współpraca z kierownikami budowy, inżynierami budowlanymi,
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo i prawidłowe funkcjonowanie placu budowy
  • Realizacja innych zadań zleconych przez przełożonych.

WYMAGANIA:
  • Preferowani absolwenci Politechniki Krakowskiej – kierunek budownictwo
  • Umiejętności czytania i interpretowania dokumentacji technicznej
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętności organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Gotowości do pracy w terenie
  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów
  • Znajomości oprogramowania MS Office i AutoCad

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych

  • Benefity
    • dofinansowanie zajęć sportowych
    • prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenie na życie
    • paczki świąteczne
    • możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190