Inżynier elektryk
  • Szczecin
inżynier elektryk
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 4. 2024

Innowacyjna firma z sektora offshore wind z siedzibą w Szczecinie poszukuje osoby na stanowisko inżyniera elektryka.

Dołącz do grona 1500 wysoce wykwalifikowanych pracowników i wspieraj systemy, które działają w ponad 35 000 turbinach wiatrowych na całym świecie.

Dzięki tej roli odkryjesz świat możliwości i ekscytujących wyzwań związanych z inżynierią elektryczną i procesem interpretacji zapytań klienta. To stanowisko zapewnia współpracę z zespołami w Polsce, Danii oraz Indiach, które wspólnie opracowują najlepsze rozwiązania w ramach portfolio produktów firmy.

Jeśli jesteś osobą samodzielną, komunikatywną i otwartą na naukę, aplikuj już teraz!

Oczekujemy

  • Wykształcenia kierunkowego z zakresu inżynierii elektrycznej lub pokrewnym obszarze (doświadczenie praktyczne może rekompensować brak dyplomu).
  • Doświadczenie w branży elektrycznej: systemów sterowania i dystrybucji energii, w tym przekształtników mocy.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Proaktywnego podejścia i doskonałej organizacji pracy.
  • Umiejętność pracy z rozproszonym zespołem międzynarodowym.
  • Zdolność do skutecznego rozwiązywania problemów.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym, wspierającym środowisku.
  • Dofinansowanie nauki języków obcych.
  • Dofinansowanie dojazdów (powyżej 50 km od biura)
  • Pracę przy ciekawych projektach, które wspierają rozwój zielonej energii.
  • Umowę o pracę na pełny etat (model hybrydowy).

Zadania

  • Wykorzystywanie wiedzy z zakresu inżynierii elektrycznej dla zrozumienia potrzeb klienta i przekładania ich na rozwiązania produktowe spełniające ich oczekiwania.
  • Weryfikowanie rysunków technicznych dostarczanych przez klienta.
  • Definiowanie wstępnych założeń i priorytetów, wyznaczanie celów zespołom inżynieryjnym.
  • Wsparcie w weryfikacji zapytań ofertowych od klientów.
  • Koordynacja działań wewnątrz i na zewnątrz zespołu projektowego, ciągłe dążenie do optymalnej współpracy we wszystkich obszarach.
  • Poszukiwanie optymalizacji istniejących rozwiązań elektrycznych w portfolio firmy.

  • Praca Szczecin
  • Elektryk Szczecin
  • Inżynier Szczecin
  • Technik elektryk Szczecin
  • Inżynier oprogramowania Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190