Inżynier Elektryk
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, śląskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
3. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oraz optymalizacja systemów elektrycznych
  • Analiza schematów i rysunków technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu elektrotechnicznym
  • Znajomość rysunku technicznego i technologii konstrukcji maszyn elektrycznych
  • Znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie i piśmie)
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz motywujący system premiowy
  • Dostęp do programu emerytalnego PPE
  • Program poleceń pracowników
  • Pakiet dodatkowych świadczeń (ZFŚS, eventy firmowe i inne)

  • Praca Lubliniec
  • Elektryk Lubliniec
  • Inżynier Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246