Handlowiec - Inżynier produktu
  • Lubliniec
Lubliniec, Lubliniec, Silesian Voivodeship, Polska
ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.
4. 5. 2024

Miejsce pracy: Lubliniec

Twój zakres obowiązków

Handlowiec – Doradca Techniczno-Handlowy - Inżynier Sprzedaży

Jakie zadania mamy dla ciebie?

Pisanie, że zajmiesz się sprzedażą naszych produktów to spore uogólnienie. Poszukujemy doradcy klienta i przyszłego eksperta w dziedzinie sprzedaży suchych transformatorów, dławików i filtrów elektromagnetycznych niskiego oraz średniego napięcia, w zakresie 0,05 – 2500 kVA.

Na tym stanowisku zajmiesz się:

• Nawiązywaniem współpracy z nowymi klientami z zagranicy

• Przygotowaniem ofert techniczno-handlowych

• Ścisłą współpracą z działami technicznymi wewnątrz firmy

• Rozwojem klientów w kraju i za granicą, będąc wsparciem i partnerem biznesowym

• Prowadzeniem spotkań, prezentacji i negocjacji handlowych

• Podnoszeniem własnych kompetencji i poszerzaniem wiedzy poprzez wizyty u klientów, udział w konferencjach i targach branżowych

Nasze wymagania

Po czym poznasz, że pasujesz?

• Masz dyplom uczelni wyższej o profilu technicznym. Plusem jest wiedza z podstaw elektrotechniki

• Swobodnie rozmawiasz po angielsku. Mówisz też w innym języku? To kolejny plus

• Lubisz się uczyć i chcesz rozwijać swoje kompetencje handlowe i techniczne

• Ciekawią Cię techniki sprzedaży i negocjacji

• Środowisko MS Office to dla Ciebie codzienność

• Masz prawo jazdy kat. B. i nie boisz się go użyć. Wyjazdy służbowe, w tym zagraniczne to ok. 30% naszej pracy

• Posługujesz się językiem polskim w stopniu komunikatywnym

• Masz ogromne pokłady motywacji i energii, żeby osiągać cele w dynamicznym środowisku

• Chcesz działać, zmieniać, szukać rozwiązań. Jesteś aktywny i zaangażowany. Dodamy do tego nasze wsparcie i szybko poczujesz, że jesteś w dobrym miejscu.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy polskim producentem transformatorów, dławików, filtrów harmonicznych oraz sinusoidalnych. Od ponad 40 lat tworzymy rozwiązania dla przemysłu Kolejowego, Morskiego, Ropy i Gazu, Górnictwa, Napędów AC i Energetyki. Personalizujemy produkcję pod indywidualne potrzeby każdego klienta z zachowaniem rzetelności i najwyższej jakości, zarówno w produkcji jak i obsługi serwisowej.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o. z siedzibą w: Klonowa 60, 42-700 Lubliniec (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: sekretariat@elhand.pl.

  • Praca Lubliniec
  • Inżynier Lubliniec
  • Lubliniec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862