Inżynier ds. Systemów Jakości
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Praca.pl Sp. z o.o.
7. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i optymalizacja dokumentów systemowych.
  • Planowanie i przeprowadzanie audytów wewnętrznych (systemowych, procesowych, produktowych, homologacyjnych) oraz audytów specjalnych.
  • Ocena i rozwijanie kompetencji zespołu audytorów wewnętrznych.
  • Prowadzenie szkoleń dotyczących wymagań IATF 16949 i wymagań specyficznych klientów.
  • Budowanie relacji z certyfikującymi, homologacyjnymi oraz korporacyjnymi jednostkami zarządzania jakością.
  • Zapewnienie współpracy z lokalnym kierownictwem w celu spełnienia wymagań IATF16949.
  • Monitorowanie i raportowanie działań korygujących.
  • Eskalacja problemów związanych z akcjami korygującymi.
  • Organizacja regularnych przeglądów skuteczności systemu zarządzania jakością.
  • Wsparcie audytów zewnętrznych.
  • Nadzór nad przygotowaniem i przeprowadzaniem audytów systemowych.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.
  • Biegłość w użyciu MS Office.
  • Znajomość środowiska produkcji.
  • Wiedza na temat normy IATF16949 oraz narzędzi jakości APQP, PPAP, SPC, MSA.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (premie, opieka medyczna, ubezpieczenia, programy kapitałowe, fundusz świadczeń, karta Multisport).

  • Praca Gdańsk
  • Kontroler jakości Gdańsk
  • Inżynier gdański
  • Inżynier Gdańsk
  • Inżynier Pruszcz Gdański
  • Inżynier Nowy Dwór Gdański
  • Inżynier Starogard Gdański
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293