Inżynier ds sieci IT
  • Skawina
Skawina, Skawina, Lesser Poland Voivodeship, Polska
IT Challenge sp. z o.o.
23. 5. 2024

IT Challenge to część Grupy EUVIC, skupiającej ponad 5000 pracowników oraz 19 lat doświadczenia na rynku!

Wierzymy, że innowacyjność rodzi się w inspirującym otoczeniu, dlatego stworzyliśmy zespół, w którym każdy członek jest ważny.

Działamy razem, uczymy się od siebie nawzajem i rozwijamy się jako jedność. To my, jako zespół, jesteśmy motorem napędowym naszego sukcesu.

Działamy z pasji do technologii!  Rozwijamy Twój biznes, zwiększamy wydajność pracowników oraz podnosimy bezpieczeństwo Twoich danych dzięki współpracy z doświadczonym zespołem ekspertów.

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu w Krakowie, osoby na stanowisko: Inżynier ds. Sieci.

Zakres Obowiązków:

  • Instalacja i konfiguracja urządzeń sieciowych w siedzibie klienta
  •  Prowadzenie testów (Proof of Concept) proponowanych rozwiązań.
  •  Opracowywanie koncepcji i architektury dla proponowanych projektów modernizacji sieci IT
  • Udział w spotkaniach technicznych z klientami, producentami.
  • Utrzymanie, aktualizacja i modernizacja rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa IT zastosowanych u klientów firmy
  • Współpraca z pierwszą linią serwisu oraz kontrola trybu rozwiązywania zgłoszonego problemu
  • Analiza zgłaszanych problemów technicznych
  • Prowadzenie z klientami uzgodnień dotyczących zakresu, czasu i sposobu realizacji usług
  • Wykonywanie usług zgodnie z zatwierdzonym przez klienta harmonogramem
  • Unowocześnianie i rozwój istniejących sieci IT
  • Dokumentowanie prowadzonych działań
  • Wsparcie techniczne działu sprzedaży (udział w przygotowaniu ofert technicznych, negocjowaniu ofert, analiza posiadanych przez klientów rozwiązań pod kątem dalszej sprzedaży)

Kwalifikacje:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie
  • Bardzo dobra znajomość:
  • Technologii: TCP/IP, LAN, VLAN, WiFi, WAN, 802.1x
  • Rozwiązań sieciowych firmy Cisco lub Juniper (na poziomie CCNP)
  • Rozwiązań bezpieczeństwa firm Fortinet, Juniper, Cisco
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie
  • Zdolności analityczne, odpowiedzialność, punktualność
  • Zdolność szybkiego przyswajania wiedzy z zakresu nowych produktów
  • Znajomość technicznego języka angielskiego
  • Dyspozycyjność i prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Certyfikaty inżynierskie producentów rozwiązań sieciowych i bezpieczeństwa
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Praca hybrydowa (min. 2 dni z biura),
  • Kawa, napoje,
  • Brak dress codeu.
  • Parking dla samochodów,
  • Parking dla rowerów.

Dodatkowo zapewniamy benefity takie jak:

  • Opieka medyczna
  • Pakiety sportowe,
  • Grupowa oferta ubezpieczeniowa.

Zapraszam do kontaktu:

  • Praca Skawina
  • Inżynier Skawina
  • Skawina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509