Inżynier ds. Ociepleniowych
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Hermanos Sp. z o.o.
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie, koordynowanie i nadzorowanie prac ociepleniowych na budynkach jednorodzinnych,
  • Zarządzanie zespołem pracowników,
  • Rekrutacja, szkolenia i weryfikacja pracowników własnych i brygad podwykonawców,
  • Tworzenie harmonogramów prac i dbanie o ich realizację zgodnie z założonymi terminami,
  • Weryfikacja wykonywania zgodnie z obowiązującymi normami/standardami jakości,
  • Ścisła współpraca z kierownictwem i dostawcami materiałów budowlanych,
  • Monitorowanie postępów prac oraz identyfikowanie ewentualnych problemów i wprowadzanie odpowiednich korekt,
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa na prowadzonych inwestycjach.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera ds. Prac Ociepleniowych,
  • Znajomość technologii i materiałów stosowanych w pracach ociepleniowych, instrukcja ETICS,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne,
  • Dobra znajomość przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych i oprogramowania CRM,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie UoP lub B2B,
  • Premia / drugi składnik wynagrodzenia,
  • Nowoczesne biuro,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie budowlanej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.

  • Praca Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293