Pracownik Recepcji i Rezerwacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
ibis i ibis Budget Kraków Stare Miasto
4. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

W swojej pracy połączysz zaangażowanie, otwartość na innych oraz swoje doświadczenie, aby goście mogli cieszyć się miłą atmosferą, profesjonalną obsługą oraz indywidualnym, zorientowanym na ich potrzeby podejściem.
Nasze wymagania

  • Masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji oraz potrafisz o nie dbać
  • Wykazujesz inicjatywę w pracy i sprawia Ci to przyjemność
  • Uśmiech na twarzy drugiej osoby jest Twoją osobistą satysfakcją
  • Potrafisz wczuć się w sytuację gościa/klienta i znaleźć odpowiednie rozwiązanie
  • Znasz język polski oraz angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Chcesz się rozwijać

To oferujemy

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju poprzez szkolenia i projekty
  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • Praca Kraków
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Pracownik fizyczny Kraków
  • Pracownik ochrony Kraków
  • Pracownik socjalny Kraków
  • Pracownik produkcji Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749