Inżynier budowy / kierownik robót w branży budowlanej
  • Gdów
Gdów, Gdów, Małopolskie, Polska
Rafał Plewa
5. 3. 2024

Firma RS-BUD działająca na rynku budowlanym poszukuje pracowników na stanowisko:
Inżynier budowy / kierownik robót w branży konstrukcyjnej / drogowej / instalacyjnej
Zakres obowiązków:
- organizowanie i realizacja prac z branży konstrukcyjnej / drogowej / instalacyjnej
- koordynacja procesów logistycznych w zakresie projektu
- analiza dokumentacji projektowej
- nadzorowanie i koordynowanie prac zespołu
- kontrola jakości i terminowości wykonanych robót
- kontakt z zamawiającym i innymi podmiotami zaangażowanymi w projekt
- prace administracyjne związane z funkcjonowaniem budowy
Wymagania:
- praktyczna znajomość branży w zakresie branży konstrukcyjno-budowlanej / drogowej / instalacyjnej
- uprawnienia właściwe dla branży
- doświadczenie na stanowisku, o które ubiega się kandydat
- bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- znajomość środowiska MS Office
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- zatrudnienie w stabilnej firmie
- atrakcyjne wynagrodzenie
- w pełni wyposażone stanowisko pracy
Osoby zainteresowane zatrudnieniem prosimy o przesłanie aplikacji na adres rsbud.lipnica(at)gmail.com lub kontakt telefoniczny: 694 461 409, 694 461 412.
W aplikacji zgłaszanej drogą mailową prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

  • Praca Gdów
  • Kierownik Gdów
  • Inżynier Gdów
  • Gdów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714