Inżynier projektu ds. planowania procesów logistycznych
  • Niepołomice
Niepołomice, Niepołomice, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Dla naszego Klienta - wiodącego producenta pojazdów użytkowych i dostawcy rozwiązań transportowych, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Inżynier Projektu ds. planowania Procesów Logistyczny

Miejsce: Niepołomice

Oczekujemy

  • Silnej motywacji i gotowości do pracy w dynamicznym i wymagającym środowisku projektowym,
  • Wykształcenia wyższego o profilu logistycznym / technicznym (zarządzanie łańcuchem dostaw, inżynieria produkcji, budowa maszyn lub pokrewne),
  • Doświadczenia i chęci do zarządzania złożonymi projektami logistycznymi,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Skrupulatności oraz dokładności,
  • Umiejętności organizacyjnych, ustalania priorytetów oraz wielozadaniowości,
  • Rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych,
  • Kompetencji w zakresie rozwiazywania problemów,
  • Znajomości języka angielskiego (min. B2).

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Darmowy transport do pracy z każdej części Krakowa oraz z okolic,
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia oraz rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych(szkolenia na uprawnienia),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Możliwość współuczestnictwa w dynamicznym rozwoju firmy,
  • Bogaty system benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i bogatą ofertę szkoleń,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet sportowy,
  • Parking firmowy.

Zadania

  • Zarządzanie projektami logistycznymi od początkowej koncepcji do ostatecznej akceptacji, koncentrując się na kosztach i solidnych łańcuchach dostaw,
  • Pracę w międzynarodowych jednostkach planowania w interdyscyplinarnych zespołach i reprezentowanie interesów logistyki,
  • Tworzenie koncepcji i opisów, a także specyfikacji dla zewnętrznych dostawców usług logistycznych i koordynowanie ich działania,
  • Nadzorowanie i koordynowanie wewnętrznych logistyków, zewnętrznych dostawców usług

    logistycznych i zewnętrznych dostawców usług planowania,
  • Przygotowywanie FMEA oraz zatwierdzanie procesów logistycznych przy zachowaniu ich oczekiwanej jakości.

  • Praca Niepołomice
  • Inżynier Niepołomice
  • Niepołomice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448