Inżynier Budowy
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Budowlane MODULAR Sp. z o.o.
18. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór nad pracami budowlanymi,
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót,
  • monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności,
  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji kontraktowej,
  • udział w procesie ofertowania i kosztorysowania,
  • rozliczanie robót z podwykonawcami,
  • wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,
  • samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność, komunikatywność,
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość MS Office, AutoCAD,
  • znajomość obsługi podstawowych instrumentów budowlanych (niwelator itp.)

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego,
  • bardzo dobrą atmosferę i wsparcie na każdym etapie pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ubezpieczenie grupowe na życie.

  • Praca Katowice
  • Inżynier Katowice
  • Inżynier oprogramowania Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714