Inżynier Budowy
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, śląskie, Polska
PEKABEX
24. 4. 2024

Pekabex od ponad 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach w Poznaniu, Bielsku-Białej, Mszczonowie, dwóch w Gdańsku, a także w niemieckim Marktzeuln. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

Obecnie do naszego zespołu GW poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia, Gdańsk, Elbląg, Poznań, Nysa, Katowice, Bielsko-Biała, Ruda Śląska

Twój zakres obowiązków:

  • opracowywanie przedmiarów,
  • prace z dokumentacją budowy, tworzenie zestawień,
  • wsparcie w organizacji placu budowy,
  • wsparcie w koordynacji pracy sił własnych i podwykonawców,
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót,
  • udział w procesie kontroli budżetu kontraktu.

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO WIELU LOKALIZACJI, W KTÓRYCH PROWADZIMY NASZE INWESTYCJE.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub student ostatniego roku budownictwa,
  • doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest niezbędne,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • skuteczność w realizacji celów, terminowość,
  • znajomość języka angielskiego, obsługi komputera, w tym CAD,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • kartę Multisport,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie nauki,
  • 500/1500/2000 PLN za rekomendację pracownika,
  • eventy integracyjne dla pracowników i ich rodzin,
  • świeże owoce,
  • wsparcie z ZFŚS,
  • naukę języków obcych,
  • możliwość zdobywania uprawnień (budowlanych, projektowych, wykonawczych),
  • udział w projektach (w tym zagranicznych - Szwecja, Niemcy),
  • szkolenia,
  • udział w targach i konferencjach branżowych,
  • konkursy dla pracowników,
  • wsparcie dla cudzoziemców.

  • Praca Ruda Śląska
  • Inżynier Ruda Śląska
  • Inżynier oprogramowania Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228