Inżynier Budowy ds. Kontraktowania
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Murapol Venture Partner S.A.
12. 6. 2024

Partner S.A. jest generalnym wykonawcą inwestycji w Grupie Murapol. Obecnie realizuje 34 projektów wielorodzinnych o łącznej powierzchni użytkowej mieszkań 300 tys. m2.

O Grupie Murapol:

22 lata na rynku deweloperskim

404 wzniesione budynki

26600 przekazanych mieszkań

600 pracowników i współpracowników

Oddziały w 18 miastach Polski

...bo wszędzie dobrzy, ale u nas najlepsi

Twój zakres obowiązków

  • ofertowanie poszczególnych prac budowlanych oraz analiza złożonych ofert
  • poszukiwanie potencjalnych wykonawców
  • negocjowanie cen i warunków umowy z wykonawcami
  • współpraca z kierownikiem kontraktu
  • procedowanie umów z wykonawcami w systemie

Nasze wymagania

  • 6 miesięczne doświadczenie na danym stanowisku
  • kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • umiejętność wyznaczania priorytetów

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe ze wskazaniem na profil budowlany

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie kapitałowej, będącej wiodącą firmą w swojej branży;
  • możliwość rozwoju przez udział w realizacji interesujących projektów;
  • szeroki wachlarz benefitów pracowniczych;
  • wymagające, ale przyjazne środowisko pracy;
  • szkolenia specjalistyczne;
  • jasne ścieżki kariery i rozwoju zawodowego.

  • Praca Bydgoszcz
  • Inżynier Bydgoszcz
  • Inżynier oprogramowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851