Inżynier Budowy
  • Kielce, Peryferyjna 23
świętokrzyskie, Kielce, Peryferyjna 23, świętokrzyskie, Polska
Exbud Konstrukcje Sp. z o.o.
21. 5. 2024
Informacje o stanowisku

EXBUD działa w kilku obszarach:

Exbud Konstrukcje  działa w zakresie projektowania, produkcji i montażu konstrukcji stalowych dla różnorodnych obiektów, takich jak zakłady produkcyjne, hale magazynowe, mosty, wiadukty, kładki, obiekty użyteczności publicznej, infrastruktury, sportowe oraz lotnicze.

EXBUD Konstrukcje to również Wytwórnia Konstrukcji Stalowych w Kielcach, gdzie znajduje się zakład produkcyjny z nowoczesnym parkiem maszynowym. Posiada także oddział w Niemczech, który zajmuje się transgranicznym świadczeniem usług, w tym delegowaniem pracowników do pracy zagranicą​.

EXBUD Budownictwo specjalizuje się w różnorodnych projektach budowlanych. Jej działalność obejmuje szeroki zakres usług budowlanych, w tym budowę, modernizację i remonty obiektów mieszkalnych, przemysłowych, handlowych i infrastrukturalnych.

EXBUD Mobility specjalizująca się w kompleksowym wsparciu procesów HR.
Poszukujemy kilku kandydatów do pracy zarówno stacjonarnie w siedzibie firmy w Kielcach,

jak i w delegacji (obecnie Zakopane oraz inwestycje na terenie Śląska)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i koordynacja procesu budowy w porozumieniu z kierownikiem budowy, projektu.
  • Weryfikacja dokumentacji wykonawczej.
  • Przygotowanie, wysyłanie zapytań ofertowych, sporządzanie zestawień ofert.
  • Przygotowywanie zamówień, zleceń i umów podwykonawczych.
  • Bieżąca współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Projektu w zakresie realizacji budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (co najmniej studia I stopnia z tytułem Inżynier) na kierunku budownictwo.
  • Ogólna znajomość prawa budowlanego, przepisów BHP.
  • Praktyczna umiejętność obsługi programu MS OFFICE, AUTOCAD.

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programu NORMA PRO.
  • Osoby bezpośrednio po studiach.
  • Znajomość branży konstrukcji stalowych.

To oferujemy

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o gruntowanej pozycji na rynku.
  • Niezbędne narzędzia pracy: komputer i telefon.
  • Premię za polecenie pracownika.
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • Praca świętokrzyskie
  • Inżynier świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696