Specjalista / Specjalistka ds. Zakupów
  • Ruda Maleniecka, k. Kielc
świętokrzyskie, Ruda Maleniecka, k. Kielc, świętokrzyskie, Polska
Power Construction Corporation of China, Ltd Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Power Construction Corporation of China to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna)

Miejsce pracy: Ruda Maleniecka

Zakres obowiązków:

  • Organizacja procesu zakupu materiałów i usług na potrzeby budowy,
  • Analiza warunków handlowych, udział w procesie negocjacji umów zawieranych z dostawcami i podwykonawcami oraz bieżąca ocena partnerów handlowych,
  • Zapewnienie właściwej logistyki dostaw oraz kosztowej optymalizacji wykorzystania sprzętu i transportu,
  • Monitorowanie stanów magazynowych oraz tworzenie Bazy Danych magazynu budowy,
  • Kontrola i monitorowanie terminowości dostaw,
  • Rozliczanie dokumentów handlowych,
  • Wprowadzanie umów i zamówień do systemu typu ERP
  • Sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Samodzielność w realizowaniu zadań i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Kreatywność
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie budowlanej,
  • Wykształcenie wyższe, mile widzialne studia inżynierskie na kierunku Budownictwo,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Stabilność i atrakcyjne warunki zatrudnienia na umowę o pracę lub kontrakt
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz niezbędne narzędzia pracy

  • Praca świętokrzyskie
  • świętokrzyskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509