Inżynier budownictwa / konstruktor / projektant
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Creative Ideas Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży deskowań i rusztowań, poszukujemy inżynierów do nowego Centrum usług wsparcia technicznego.

Opis stanowiska

  • Praca w nowym oddziale centrum usług wsparcia technicznego (projektowanie techniczne oraz doradztwo)
  • Raportowanie do Manager of Poland Global Technical Center Engineering
  • Opracowanie i projektowanie rozwiązań deskowań i systemów wsporczych w fazie przetargu i realizacji międzynarodowych projektów budowlanych
  • Wykonywanie podstawowych obliczeń konstrukcyjnych dla zoptymalizowanych rozwiązań deskowań i systemów wsporczych
  • Doradztwo techniczne dla Działu Handlowego
  • Kontakt z klientami dla optymalnych i najbardziej opłacalnych rozwiązań
  • Współpraca z działami wewnętrznymi: działem Technicznym, Handlowym i Logistyki

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane (wskazane kierunki konstrukcyjne)
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w obszarze szalunków i podpór lub projektowania budynków;
  • Biegła znajomość języka angielskiego, mile widziany niemiecki
  • Umiejętność obsługi programu AutoCAD i pakietu Office, umiejętności BIM będą dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość oprogramowania do analizy konstrukcji (Robot lub podobne).

Mile widziane::

  • Umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w zespołach w międzynarodowym środowisku
  • Zdolność do samodzielnej pracy, planowanie i organizowanie
  • Zorientowanie na klienta

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie 8 500 - 12 000 zł brutto
  • Praca hybrydowa po okresie próbnym
  • Pakiet medyczny,
  • Program Wellbeing, zapewniający usługi wsparcia psychicznego dla pracowników,
  • Platforma benefitowa, oferująca m.in. kartę sportową, bilety na wydarzenia kulturalne, zniżki, rabaty,
  • Możliwość nauki języków obcych na platformie e-learningowej (angielski, niemiecki, hiszpański)
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

  • Praca Kraków
  • Konstruktor Kraków
  • Projektant Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Konstruktor (osoba) Kraków
  • Projektant gier komputerowych Kraków
  • Inżynier Kraków
  • Inżynier oprogramowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584