Inżynier Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Wronki
Wronki, Wronki, wielkopolskie, Polska
Hrappka.pl
23. 5. 2024

#1146460

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży produkcji elektroniki poszukujemy doświadczonego, pełnego zapału i pomysłów Inżyniera-Automatyka w Dziale Utrzymania Ruchu.

Zadania i obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń i systemów automatyki w zakładzie.
  • Prace naprawcze przy maszynach produkcyjnych.
  • Modyfikacje urządzeń i odcinków linii technologicznych.
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych poprawiających efektywność pracy.
  • Działania prewencyjne i korygujące.
  • Raportowanie wyników pracy.
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne.

  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w dziale utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, automatyk).
  • Bardzo dobra znajomości zagadnień związanych z automatyką przemysłową (pneumatyka, napędy elektryczne).
  • Znajomości obsługi, programowania i diagnostyki sterowników PLC firmy Mitsubishi.
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej elektrycznej (również w języku angielskim).
  • Uprawnienia SEP E (do 1kV).
  • Znajomości MS Office.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie (ze szczególnym uwzględnieniem słownictwa branżowego).

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bezpośrednio z docelowym Pracodawcą (po roku umowa na stałe).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni uzależnione od wiedzy i umiejętności.
  • System premiowy.
  • Wsparcie finansowe przy relokacji: dofinansowanie do wynajmu mieszkania: 3x1500PLN.
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z Bonem na Zasiedlenie.
  • Bonus finansowy na Święta.
  • Pracę w ambitnym, niebojącym się wyzwań Zespole.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
  • Szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne dostosowane do potrzeb Pracowników.
  • Przyjazną atmosferę, nieformalny dress code.
  • Spotkania integracyjne.
  • Możliwość korzystania z dofinansowania do benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport.
  • Stołówkę pracowniczą z bogatym wyborem przekąsek oraz dań obiadowych w dobrych cenach.
  • Bezpłatny dojazd z Mirosławca, Wałcza, Piły, Chodzieży, Gołańczy, Szamotuł, Pniew, Międzychodu, Drezdenka, Krzyża (możliwość organizacji dojazdu także z Poznania).

  • Praca Wronki
  • Inżynier Wronki
  • Wronki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157