Administrator MES
  • Wronki
Wronki, Wronki, Greater Poland Voivodeship, Polska
Hochland Polska Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Kaźmierz (pow. szamotulski)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie dostępności, zachowanie ciągłości oraz optymalizacja i rozbudowa infrastruktury, systemów informatycznych i usług IT umożliwiających działanie Systemu Zarządzania Produkcją (MES);
  • Wsparcie użytkowników końcowych oraz współpraca z centralnym zespołem wsparcia;
  • Analiza procesów biznesowych w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją i zaopatrzenia, ich projektowanie, utrzymywanie, optymalizacja oraz wdrożenie, w szczególności w systemach MES oraz SAP ERP;
  • Udział w opracowywaniu i wdrażaniu projektów jako ekspert merytoryczny w zakresie cyfryzacji produkcji (w szczególności MES);
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie Systemu Zarządzania Produkcją (MES);
  • planowanie, realizacja i optymalizacja budżetu IT w zakresie systemu MES;
  • Aktywny udział we wdrażaniu zasad ochrony informacji i podejmowania działań zwiększających bezpieczeństwo informatyczne;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: automatyka lub informatyka);
  • Doświadczenie w pracy w obszarze IT lub wdrażania systemów automatyki przemysłowej;
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (Oracle lub MS SQL);
  • Umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne;
  • Samodzielność i zdolność do szybkiej adaptacji do nowych koncepcji;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1);

Mile widziane

  • Znajomość architektury oraz zasad obsługi i eksploatacji systemów MES, HMI, SCADA;
  • Znajomość sterowników PLC i urządzeń z rodziny Siemens;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie – średni staż pracy w Hochland to 15lat. Pierwsza umowa jaką od nas dostaniesz zostaje zawarta na okres 6-msc, kolejna na czas nieokreślony;
  • umowę o pracę - wszystkim naszym Kandydatom oferujemy współpracę na jasnych warunkach. Nasze wynagrodzenia regularnie rewidujemy;
  • realną perspektywę rozwoju – pracujemy w międzynarodowych i interdyscyplinarnych zespołach przy użyciu nowoczesnych metod i narzędzi przy wzajemnej wymianie wiedzy;
  • możliwość awansu – dajemy szanse naszym pracownikom na zmianę stanowiska i rozwijanie swoich kompetencji prowadząc rekrutacje wewnętrzne;
  • hybrydowy i elastyczny czas pracy – elastyczność pozwala nam realizować się zarówno zawodowo, jak i prywatnie. Wszędzie tam, gdzie to możliwe, pracujemy hybrydowo (2 dni pracy z domu, 3 dni pracy w biurze) oraz rozpoczynamy pracę między 7:00 a 9:00;
  • ścieżki rozwoju przy pełnym wsparciu Działu Szkoleń i Rozwoju;
  • wspólne zasady – nasze firmowe DNA opiera się na : własnej inicjatywie, kulturze innowacyjności, informacji i komunikacji, szacunku zaufaniu, ciągłym rozwoju i uczeniu się od siebie oraz traktowaniu konfliktu, jako szansy;
  • środowisko społecznie odpowiedzialne – działania związane ze środowiskiem są nam szczególnie bliskie, redukujemy ilość zużywanego plastiku, dbamy o dobrostan krów, chronimy łąki i angażujemy się w szereg innych inicjatyw wspierających środowisko;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • udział w zyskach Grupy Hochland
  • platforma kafeteryjna myBenefit
  • dofinansowanie posiłków w pracy
  • Program Nagradzania i Doceniania Pracowników

Jesteśmy jednym z największych europejskich producentów sera. Oferujemy szeroką gamę innowacyjnych produktów: serów topionych, twarogowych i dojrzewających. W Polsce produkujemy je w dwóch zakładach: w Kaźmierzu (k/Poznania), gdzie mieści się centrala firmy oraz w Węgrowie (k/Siedlec). Mamy też nowe biuro w Poznaniu, gdzie mieści się większość funkcji administracyjnych. By codziennie dostarczać niezmiennie najwyższą jakość, stale rozwijamy się i uczymy, a nasza struktura żywo reaguje na potrzeby biznesu i rynku.

  • Praca Wronki
  • Wronki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064