Internista Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
30. 3. 2024

e-work HR Company Poland aktualnie dla jednego ze szpitali zlokalizowanych w Grodzisku Wielkopolskim poszukujemy Lekarza Internisty na oddział Szpitalny.

Obowiązki

  • •Prowadzenie badań diagnostycznych oraz interpretowanie ich wyników.
  • •Diagnozowanie i leczenie pacjentów z różnymi schorzeniami.
  • •Zapewnienie odpowiedniej opieki medycznej i udzielanie porad pacjentom.
  • •Współpraca z innymi lekarzami oraz personelem medycznym w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
  • •Dokumentowanie przypadków pacjentów oraz prowadzenie aktywnej komunikacji z szpitalną administracją.
  • •Uczestniczenie w szkoleniach i konferencjach medycznych w celu aktualizacji wiedzy i umiejętności.

Wymagania

  • •Posiadanie dyplomu ukończenia studiów medycznych oraz licencji lekarza.
  • •Doświadczenie w pracy jako lekarz internista na oddziale szpitalnym.
  • •Umiejętność samodzielnego diagnozowania i leczenia pacjentów.
  • •Znajomość najnowszych metod i technik medycznych.
  • •Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • •Umiejętność efektywnej pracy w zespole.
  • •Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie obowiązków.

Oferujemy

  • •Stabilne zatrudnienie na pełny etat.
  • •Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • •Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • •Przyjazne środowisko pracy.
  • •Dostęp do najnowocześniejszego sprzętu medycznego.

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179