Lekarz: praca na oddziale Pielęgnacyjno-Opiekuńczym (internista, geriatra, chirurg, ortopeda lub inna specjalizacja)
  • Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski, Grodzisk Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
11. 4. 2024

Zakres Obowiązków

• Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami resortowymi.

• Wydawanie opinii lekarskich.

Nasze Oczekiwania

•Wykształcenie kierunkowe medyczne.

•Aktywnego PWZ.

•Umiejętności pracy pod presją czasu w warunkach stresujących.

•Umiejętności podejmowania szybkich decyzji i właściwego reagowania na potrzeby.

•Opanowania i zaangażowania.

•Umiejętności obsługi komputera.

Oferujemy

•Stabilne zatrudnienie.

•Współpraca w dowolnej formie zatrudnienia: UoP, B2B.

•Możliwość dyżurów do indywidualnej  dostępności: dwa lub trzy dni w tygodniu.

•Atrakcyjne wynagrodzenie od 140zł/h do 180zł/h.

  • Praca Grodzisk Wielkopolski
  • Grodzisk Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179