Instruktor produkcji z j. angielskim
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Manpower
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat (bezpośrednio u naszego Klienta),
Praca od poniedziałku do piątku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku
Atrakcyjne benefity, m.in. karta MultiSport, opieka medyczna oraz ubezpieczenie
Oczekujemy:
Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - min. B1 (codzienna komunikacja z przełożonymi jest w języku angielskim)
Doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze produkcji
Umiejętności analitycznych oraz technicznych
Zaangażowania oraz motywacji do rozwoju, otwartości na przekazywanie wiedzy innym
Gotowości do wdrożenia w Danii przez pierwsze 2-3 miesiące zatrudnienia
Mile widziane:
Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń produkcyjnych dla współpracowników lub chęć rozwoju w tym obszarze
Doświadczenie kierunkowe: elektryk, mechanik, hydraulik lub pokrewne
Zadania:
Zadania produkcyjne - nadzorowanie linii montażowej zgodnie z ustalonymi standardami jakości,
Prowadzenie szkoleń z obszaru produkcji dla zespołu
Ustalanie potrzeb szkoleniowych
Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.
Oferta dotyczy pracy stałej.

  • Praca Szczecin
  • Instruktor Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851