Instruktor - Trener pływania
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
23. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Nauka i doskonalenie pływania dzieci przedszkolnych i szkolnych.

Prowadzimy lekcje indywidualne i w małych grupach.

Oferujemy również zajęcia z niemowlętami.

Opis stanowiska
  • Nauczanie pływania dzieci oraz dorosłych.

Wymagania
  • Rozważymy każdą kandydaturę osoby która trenowała lub trenuje pływanie.
  • Trener lub instruktor pływania

Oferujemy
  • Umowa od 1 września 2024 do 30 czerwca 2025 lub dłużej
  • Możliwość zatrudnienia na umowę- zlecenie, umowę o pracę, własną działalność.
  • Wynagrodzenie brutto 6000zł - 10000zł
  • Wysoka stawka godzinowa.
  • Ilość godzin pracy do ustalenia w miarę dyspozycyjności osoby zainteresowanej

  • Praca Szczecin
  • Instruktor Szczecin
  • Trener Szczecin
  • Trener personalny Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509