Instalator- Specjalista ds. Systemów GPS
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 4. 2024

NSS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Lokalizacja
Warszawa
Pracodawca
Dodano
19.04.2024
Numer referencyjny
5341_3320

Główne zadania:

  • Instalacja urządzeń GPS, sond paliwa, czujników,
  • Integracja urządzeń: tachografy, nadajniki, urządzenia zewnętrzne,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla instalatorów,
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz poszczególnymi działami firmy,
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Konfiguracja urządzeń poprzez aplikacje dedykowane,
  • Tworzenie raportów z wykonywanych czynności.

Wymagania konieczne:

  • Niezbędna wiedza z zakresu elektromechaniki samochodowej (pojazdów osobowych, ciężarowych, urządzeń i maszyn budowlanych),
  • Czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,

    Mile widziane:

  • Doświadczenie w montażach systemów GPS,
  • Otwartość na rozmowy i dociekliwość w poznawaniu nowych rozwiązań.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się branży,
  • Elastyczną formę współpracy,
  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie,
  • Premię świąteczną,
  • Inne benefity ustalane indywidualnie z Przełożonym.

Do naszego zespołu IT, który na specjalizuje się w systemach skupionych wokół monitoringu pojazdu w wykorzystaniem GPS oraz zabezpieczeń obiektów stałych. Nasz zespół realizuje własne projekty i nie jest outsourcingiem. Aktualnie do naszego zespołu w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Instalatora- specjalisty ds. Systemów GPS m.in do montowania nadajnikóW GPS oraz do zbierania danych z systemów samochodowych.

  • Praca Warszawa
  • Instalator Warszawa
  • Specjalista ds. telekomunikacji Warszawa
  • Specjalista ds. PR Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864