Specjalista ds. Marketingu
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Gram Sadeccy sp.j.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • współpraca przy tworzeniu materiałów reklamowych
  • zamieszczanie informacji tekstowych i graficznych na stronie internetowej i w aplikacji
  • tworzenie projektów graficznych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (drukarnie)

Wymagania
  • znajomość języka polskiego,
  • znajomości programu graficznego (Coreldraw, Photoshop)
  • samodzielności i zaangażowania w realizowaniu powierzonych zadań

Oferujemy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
  • Stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę
  • Przyjazną atmosferę w dynamicznym zespole.
  • Pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów).

  • Praca Płock
  • Specjalista ds. marketingu Płock
  • Specjalista ds. telekomunikacji Płock
  • Specjalista ds. PR Płock
  • Specjalista ds. Zakupów Płock
  • Specjalista ds. ofertowania Płock
  • Specjalista ds. Zarządzania Płock
  • Specjalista ds. Eksportu Płock
  • Specjalista ds. transportu Płock
  • Specjalista ds. HR Płock
  • Specjalista ds. turystyki Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782