Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
4. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie przestrzegania zasad dotyczących sprzętu przeciwpożarowego.
  • Dbanie o zasady bezpieczeństwa.
  • Pomoc w zarządzaniu ochroną przeciwpożarową.
  • Kontrolowanie bezpieczeństwa i usuwanie nieprawidłowości.
  • Analiza przyczyn pożarów i rekomendowanie środków zapobiegawczych.
  • Tworzenie instrukcji ochrony przeciwpożarowej.
  • Udział w ocenie ryzyka.
  • Organizowanie szkoleń przeciwpożarowych.
  • Opiniowanie planów budowlanych pod kątem ochrony przeciwpożarowej.
  • Przeglądy instalacji przeciwpożarowych w nowych i remontowanych obiektach.
  • Współpraca w komisjach i zespołach.

Wymagania:

  • Znajomość systemów przeciwpożarowych (np. Polon-Alfa, Esser).
  • Wykształcenie z zakresu inżynierii pożarowej.
  • Minimum 3 lata doświadczenia w ochronie przeciwpożarowej.
  • Biegłość w MS Office i AutoCAD.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Komunikatywność.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851