Inspektor Nadzoru Robót Elektrycznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
11. 6. 2024

Twoje zadania:

  • Nadzór nad pracami budowlanymi, zgodnie z planami i przepisami bezpieczeństwa.
  • Potwierdzanie wykonanych prac.
  • Odbiór robót przed ich zakończeniem.
  • Kontrola kosztów i płatności za prace.
  • Współpraca z zespołami w firmie.
  • Tworzenie dokumentów dla dodatkowych prac.
  • Kontrola wymiarów i ocena dokumentacji.
  • Aktualizacja raportów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w elektryce/automatyce.
  • Pełne uprawnienia w zakresie elektryczności/automatyki.
  • Znajomość prawa budowlanego.
  • Minimum 3 lata doświadczenia.
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Komunikatywność, samodzielność, precyzja.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Kursy i szkolenia.
  • Prywatną opiekę zdrowotną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie.
  • Benefity socjalne i sekcje sportowe.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678