Inspektor nadzoru ds. budowlanych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
17. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • udział w procesie realizacji inwestycji budowlanych
  • nadzór nad realizowanymi inwestycjami i remontami
  • przygotowywanie kosztorysów
  • udział w komisjach

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie i minimum 6-letni staż pracy lub wykształcenie wyższe i minimum 4-letni staż pracy
  • uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • przynależność do OIIB (potwierdzenie)
  • umiejętność przygotowywania kosztorysów
  • rozwinięte umiejętności analityczne i negocjacyjne
  • doświadczenie w zakresie obsługi technicznej Wspólnot Mieszkaniowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie programu kosztorysowego NORMA oraz pakietu Office

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Administrowania Nieruchomościami
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • umowę o pracę
  • biuro zlokalizowane w Centrum Warszawy

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Specjalista ds. transportu Warszawa
  • Specjalista ds. HR Warszawa
  • Specjalista ds. turystyki Warszawa
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322