Inspektor Nadzoru Budowlanego
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja i zarządzanie procesem budowy obiektów radiowych z poziomu Wykonawcy Głównego.
  • Analiza projektu wykonawczego, warunków pozwolenia na budowę oraz umowy o wykonanie robót budowlano-montażowych
  • Planowanie, kontrola i ocena sposobu wykonania i postępu robót realizowanych przez zespół Podwykonawców
  • Planowanie i kierowanie realizacją zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Kontrola nad opracowaniem dokumentacji powykonawczej oraz przygotowaniem dokumentów dotyczących zakończenia budowy i przekazaniem ich do uprawnionych organów administracji państwowej i samorządowej
  • Kontrola ewentualnych zmian projektowych
  • W konicznych przepadkach uczestnictwo w odbiorach nadzór nad usunięciem ewentualnych stwierdzonych wad i usterek
  • Kontrola i sprawdzanie poprawności wykonanych prac poprzez porównanie ich z dokumentacją projektową
  • Czuwanie nad terminowym wykonywaniem prac
  • Kontrola terminów w harmonogramie budów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe przy realizacji (budowie) obiektów telekomunikacyjnych oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi - warunek konieczny
  • Wykształcenie kierunkowe - inżynieria lądowa
  • Warunki techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych
  • Znajomość pakietu MS Office i aplikacje wspomagające organizację i planowanie działań
  • Opanowanie, rozwaga, rzetelność, łatwość przechodzenia z jednej czynności do drugiej, obowiązkowość
  • Umiejętność: samodzielnej pracy, dobrej organizacji pracy własnej i współpracowników, rozwiązywania problemów
  • Stanowczość w podejmowaniu trudnych decyzji
  • Zdolność koncentracji uwagi i podzielność uwagi
  • Zdolność do podejmowania trafnych i szybkich decyzji
  • Wyobraźnia przestrzenna
  • Uzdolnienia techniczne

To oferujemy

  • Pracę w jednej z naszych lokalizacji tj.: Łódź, Warszawa, Wrocław, Poznań, Bydgoszcz, Kielce
  • Kulturę pracy w zgranym, kreatywnym i szanującym się nawzajem zespole
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań w tym m.in. samochód służbowy
  • Różnorodność wykonywanych zadań
  • Realny i bezpośredni wpływ na rozwój firmy
  • Szeroki pakiet benefitów

  • Praca Poznań
  • Inspektor Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570