Obsługa wypożyczalni sprzętu budowlanego
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, Wielkopolskie, Polska
Tarbud
23. 3. 2024

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego i ogrodniczego w Swarzędzu przyjmie pracownika na stanowisko magazynier-mechanik
Zakres obowiązków:
*obsługa klienta w wypożyczalni - wydawanie i przyjmowanie sprzętu, sprawdzanie stanu technicznego, instruktaż obsługi sprzętu oraz pomoc w jego załadunku i rozładunku.
*wykonywanie drobnych napraw i czynności serwisowych sprzętu budowlanego i ogrodniczego.
*doradztwo w zakresie produktów, sporządzanie umów, wystawianie faktur, rozliczenia wynajmów, monitorowanie płatności.
*promowanie oferty wypożyczalni i pozyskiwanie nowych klientów.
Wymagania :
*wykształcenie min. średnie
*zaangażowanie i dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku
*znajomość zagadnień mechaniki i gospodarki magazynowej
*umiejętność budowania pozytywnych relacji z ludźmi
Mile widziane :
*prawo jazdy kar. B
*znajomość funkcjonowania sprzętu będącego w ofercie firmy
*znajomość branży budowlanej
*umiejętności sprzedażowe
Oferujemy :
*umowę o pracę
*prace od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16
*wynagrodzenie podstawowe +premia
*przyuczenie i wsparcie ze strony przełożonego
*interesującą i pełna wyzwań prace z umożliwiającą rozwój w wielu dziedzinach
Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania cv, przeanalizujemy każde z nadesłanych i zaprosimy wybrane osoby na rozmowę w firmie.
więcej o firmie na stronie tarbud/wypozyczalnia

  • Praca Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179