Inspektor / Inspektorka - Specjalista / Specjalistka ds. BHP
  • Jaryszki
wielkopolskie, Jaryszki, wielkopolskie, Polska
Apator Powogaz SA
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie zadań służby BHP wynikających z aktualnie obowiązujących przepisów,
  • weryfikowanie zgodności procedur i procesów z zakresu BHP pod kątem obowiązujących przepisów prawnych
  • współpraca z wszystkimi Działami firmy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  • prowadzenie audytów wewnętrznych oraz szkoleń z zakresu BHP
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego
  • inicjowanie oraz wdrażanie działań podnoszących świadomość bezpieczeństwa i higieny pracy wśród pracowników firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość przepisów BHP, PPOŻ i prawa pracy,
  • dobrą znajomość MS Office
  • umiejętność współpracy z ludźmi na różnych szczeblach i w różnych obszarach firmy
  • wysokie umiejętności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie
  • prawo jazdy kategorii B
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz Kurs Inspektora Ppoż.

To oferujemy

  • oferujemy pracę w Firmie, która jest w dziesiątce największych producentów wodomierzy na świecie, z 100% polskiego kapitału
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowania
  • partnerską atmosferę
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pełne wsparcie dla naszych pracowników: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów, elastyczny czas pracy, parking pracowniczy, możliwość korzystania z apartamentów w Kołobrzegu, dofinansowanie do wypoczynku, preferencyjne pożyczki, inicjatywy dobroczynne oraz wspólne aktywności poza godzinami pracy m.in. na rzecz ekologii
  • dofinansowanie dojazdów, dofinansowanie posiłków

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678