Inspektor / Główny Specjalista w Departamencie Analiz i Sprawozdawczości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
25. 5. 2024

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Stanowisko pracy ds. analiz zarządczych i procedur 1

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba /1 etat – umowa o pracę na czas określony w celu zastępstwa pracownika

Oferujemy:

  • stabilną pracę za atrakcyjne wynagrodzenie,
  • nowoczesne technologie,
  • szkolenia merytoryczne i językowe,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • przygotowywanie i aktualizowanie zmian w systemie zarządzania procedurami w ARiMR,
  • prowadzenie biblioteki książek procedur w formie elektronicznej oraz wykazu Książek Procedur,
  • rozbudowa/aktualizacja struktury bazy ARIS, udzielanie konsultacji w zakresie używania narzędzia,
  • weryfikacja przydzielania uprawnień do oprogramowania ARIS,
  • przygotowywanie analiz, opracowań przekrojowych, raportów i innych informacji zarządczych w zakresie zadań realizowanych przez Agencję,
  • udział w pracach związanych z przygotowaniem i zmianami harmonogramu naboru wniosków  o przyznanie pomocy w ramach Planu Strategicznego dla WPR na lata 2023-2027. Udział w pracach związanych z opiniowaniem wytycznych i uchwał Komitetu Monitorującego Plan Strategiczny dla WPR na lata 2023-2027.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • minimum roczny staż pracy przy wykształceniu średnim,
  • umiejętności analityczne,
  • biegła znajomość pakietu MS Office – w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel.
  • ogólna znajomość zadań realizowanych przez ARiMR.

Wymagania pożądane:

  • wiedza w obszarze programów pomocowych skierowanych do sektora rybackiego oraz wspólnej polityki rolnej,
  • kreatywność,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych załączony do ogłoszenia (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia),
  • List motywacyjny,
  • Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

  • Praca Warszawa
  • Inspektor Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Główny księgowy Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista SEO Warszawa
  • Specjalista SEM Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064