INSPEKTOR DS. TECHNICZNEJ OBSŁUGI NIERUCHOMOŚCI.
  • Nowy Sącz
Nowy Sącz, Stanisława Żółkiewskiego 24/2, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie
POSESJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3. 4. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
- nadzór nad stanem technicznym nieruchomości,
- zlecanie i nadzór przeglądów technicznych,
- organizacja i zlecanie wykonywania robót budowlanych, prowadzenie dokumentacji technicznej nieruchomości,
- bieżący kontakt z mieszańcami w sprawach technicznych i uczestnictwo w zebraniach wspólnot mieszkaniowych.

Inne wymagania
1. Mile widziana umiejętność sporządzania kosztorysów.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, inne

  • Praca Nowy Sącz
  • Inspektor Nowy Sącz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Nowy Sącz
  • Administrator nieruchomości Nowy Sącz
  • Agent nieruchomości Nowy Sącz
  • Zarządca nieruchomości Nowy Sącz
  • Obsługa gastronomii Nowy Sącz
  • Obsługa hotelowa Nowy Sącz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Nowy Sącz
  • Specjalista ds. PR Nowy Sącz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Nowy Sącz
  • Nowy Sącz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532