INSPEKTOR DS. SANITARNO-INSTALACYJNYCH (NR 0826)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, 62 Pułku Piechoty Wlkp. 6, 85-825 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie
Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa "JEDNOŚĆ"
23. 3. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Skrócony zakres obowiązków:
- nadzorowanie stanu realizacji umów i kontraktów, remontowych, modernizacyjnych i inwestycyjnych;
- reprezentowanie Inwestora na budowie w funkcji Inspektora Nadzoru Inwestorskiego;
- kontrola jakości wykonanych robót i wbudowanych wyrobów budowlanych;
- nadzór nad dokumentacją oraz kompletowanie dokumentacji projektowej, inwestycyjnej, modernizacyjnej i formalno-prawnej;
- tworzenie analiz, raportów, instrukcji i procedur;
- kontrola stanów instalacji wodno-kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania, gazowej w budynkach;
- odpowiadanie na pisma i obsługa mieszkańców;
- sprawdzanie kosztorysów powykonawczych.

Inne wymagania
Kandydaci powinni spełniać następujące warunki:
- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne preferowane wykształcenie kierunkowe: inżynieria sanitarna , itp.
- doświadczenie zawodowe w zakresie sanitarno-instalacyjnym ( warunek konieczny) w tym co najmniej 2-letni staż na stanowisku inspektora lub innym samodzielnym (preferowane doświadczenie w spółdzielni mieszkaniowej);
- znajomość obsługi komputera, programów Mc Office;
- umiejętność pracy w zespole, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, staranność, dokładność, terminowość a także odpowiedzialność i komunikatywność;
- czynne prawo jazdy kat. B;
- mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe, techniczne

  • Praca Bydgoszcz
  • Inspektor Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551