Inspektor diagnosta ds. nawierzchni i podtorza
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A
12. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie badań diagnostycznych w celu zebrania informacji o obiektach i urządzeniach,
  • ocena stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektów budowlanych,
  • sporządzanie dokumentacji do książki obiektu budowlanego, wynikającej z obowiązujących przepisów z zakresu prawa budowlanego,
  • nanoszenie zmian w dokumentacji technicznej urządzeń,
  • udział w pracach komisji odbioru po robotach budowlano-montażowych,
  • dbanie o powierzony sprzęt pomiarowy.

WYMAGANIA:
  • wykształcenie średnie w specjalności,
  • 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia budowlane w specjalności,
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnio zaawansowanym,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę.

Mile widziane kwalifikacje:

  • wykształcenie wyższe w specjalności.

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ulgi na przejazdy koleją w Polsce i za granicą.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 28.04.2024

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190