Informatyk
  • Toruń
Informatyk
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Emtor Spółka z o.o.
7. 5. 2024

Emtor Sp. z o.o., to firma o wieloletniej tradycji, która w kompleksowy sposób realizuje potrzeby przedsiębiorstw związanych z transportem wewnętrznym. Jesteśmy największą polską prywatną firmą w branży transportu wewnętrznego oraz jednym z czołowych dostawców wózków widłowych. Odnosimy sukcesy dzięki specjalistom z dziedziny handlu, usług serwisowych i outsourcingowych. Firma zatrudnia obecnie ponad 370 pracowników.

Firma Emtor Sp. z o.o., wyłączny przedstawiciel marki Yale®, największa polska prywatna firma w branży transportu wewnętrznego, zatrudni osobę na stanowisko Informatyka.

Główne zadania na stanowisku:

  • Administracja i zarządzanie infrastrukturą sieciową oraz serwerową przedsiębiorstwa
  • Wspomaganie zespołu w administracji systemami informatycznymi firmy
  • Wsparcie informatyczne dla użytkowników końcowych w celu rozwiązywania problemów
  • Rozwiązywanie i koordynacja zgłoszonych incydentów w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • Konserwacja komputerów, drukarek i urządzeń sieciowych w celu zapewnienia ciągłości pracy
  • Kontakt z serwisami zewnętrznymi w celu wymiany i naprawy sprzętu
  • Składanie zamówień na materiały eksploatacyjne oraz sprzętowe w celu zachowania ciągłości pracy firmy
  • Zarządzanie ewidencją sprzętu IT
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (informatyczne lub pokrewne) lub w trakcie studiów informatycznych
  • Znajomość zagadnień administracyjnych z zakresu baz danych Microsoft SQL Server, systemów operacyjnych Microsoft Windows oraz Linux
  • Znajomość elementów infrastruktury i architektury/budowy sieci LAN/WAN
  • Umiejętność pracy w zespole, planowania i organizowania własnej pracy oraz chęć rozwoju zawodowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej w zakresie informatyki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu księgowości i raportowania

Oferujemy:

  • Profesjonalny cykl szkoleń i rozwój umiejętności zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z dostępem do pakietu świadczeń dodatkowych (benefity pracownicze w postaci prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty sportowej)

  • Praca Toruń
  • Informatyk Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246